MENU
Strona głowna-OKIENNICE

Okiennice

 

Okiennice wewnętrzne - Shutters oprócz funkcji dekoracyjnej, są również praktycznym wyborem dla okien. Regulowane listwy umożliwiają wygodną kontrolę nad światłem, jednocześnie tworzą niepowtarzalny klimat, są również gwarancją prywatności, a także przyczyniają się do zmniejszenia straty ciepła przez okna w miesiącach zimowych.

 

Okiennice zewnętrzne nadają domom charakter tradycyjnych polskich dworów. Mają różne kształty i wykończenia. Mogą być w wersji jednoskrzydłowej lub wieloskrzydłowej, które to montuje się w szerszych oknach i zwykle składa w harmonijkę. Mocuje się je do bocznej części ościeżnicy albo do ściany, zależnie od rodzaju okuć. Oprócz walorów estetycznych latem służą jako skuteczna ochrona przed nasłonecznieniem, w zimie natomiast stanowią dodatkową barierę dla mrozu i wiatru.

 

 

 

 

SZYBKI KONTAKT

 +48 81 88 33 944

 +48 691 371 252

e-mal: aluplasti@aluplasti.pl

 

O NAS

Nasza firma powstała w 1996 roku, od wielu lat świadczymy usługi dla naszych Klientów związane z produkcją, dystrybucją oraz fachowym montażem produktów takich jak: rolety materiałowe wewnętrzne, rolety zewnętrzne, plisy, moskitiery, żaluzje.

www.aluplasti-deblin.indexfirm.pl

 Powered by: www.cdx.pl