MENU
Strona głowna-Zielony

Zielony Polska Waluta Lokalna

 

Idea projektu jest prosta. Przedsiębiorca godzi się akceptować walutę lokalną w transakcjach z innymi przedsiębiorcami, nie rezygnując jednocześnie z waluty państwowej. Im więcej przedsiębiorców uczestniczy w systemie waluty lokalnej, tym większe korzyści stają się ich udziałem.

 

 

Istnieje również program Zielony plus, który jest programem lojalnościowym dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej, wystarczy tylko pobrać na urządzenie przenośne (telefon lub tablet) aplikację, za pomocą której otworzysz darmowe konto w systemie Polskiej Waluty Lokalnej Zielony. Wydajesz złotowki, a w zamian dostajesz bonus w postaci Zielonego.

 

 

Istotą projektu jest, by waluta lokalna Zielony była narzędziem służącym do zwiększenia sprzedaży produktów i usług polskich przedsiębiorców i zbudowania lojalnej grupy klientów i partnerów biznesowych.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla uczestników projektu Zielony (zobacz nasz profil)

 

 

Poniższy film przedstawia mechanizm działania Zielonego zachęcamy do obejrzenia.

 

 

SZYBKI KONTAKT

 +48 81 88 33 944

 +48 691 371 252

e-mal: aluplasti@aluplasti.pl

 

O NAS

Nasza firma powstała w 1996 roku, od wielu lat świadczymy usługi dla naszych Klientów związane z produkcją, dystrybucją oraz fachowym montażem produktów takich jak: rolety materiałowe wewnętrzne, rolety zewnętrzne, plisy, moskitiery, żaluzje.

 Powered by: www.cdx.pl