SZYBKI KONTAKT:  +48 690 374 732 , +48 81 88 33 944

e-mal: aluplasti-sc1@aluplasti.pl

MENU
Strona głowna-BRAMY GARAŻOWE

Bramy garażowe

 

Bramy segmentowe przeznaczone są do użytku w garażach i pomieszczeniach gospodarczych prywatnych. Zapewniają wysoki komfort obsługi dzięki zastosowaniu sprężyn skrętnych równoważących ciężar bramy. Stanowią doskonały sposób na izolację termiczną i akustyczną pomieszczeń. Brama uszczelniona jest na całym obwodzie. Wszystkie bramy standardowo otwierane ręcznie można wyposażyć w napęd elektryczny.

 

 

Bramy uchylne stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących taniej metody zabezpieczenia swojego garażu, przy zachowaniu trwałości i niezawodności działania. Szeroki wachlarz opcji dodatkowych otwierania przed Państwem bogate pole wyboru.

 

 

Bramy rozwierne podstawową zaletą bram jest prosta, stabilna i trwała konstrukcja, która gwarantuje cichą i sprawną pracę. Skrzydło czynne prawe wyposażone w zamek, natomiast skrzydło lewe bierne w rygiel wewnętrzny góra/dół z samozatrzaskami.

 

 

Bramy rolowane garażowe przeznaczone są do użytku w garażach, pomieszczeniach gospodarczych, halach, wszędzie tam gdzie nie istnieje potrzeba intensywnej pracy bramy. Bramy rolowane charakteryzują się dużą uniwersalnością z uwagi na możliwość ich montażu zarówno w pomieszczeniu, jak również na zewnątrz zamykanego pomieszczenia (przed otworem bramowym) oraz w świetle otworu. Skrzynia nawojowa bramy skutecznie chroni system napędowy przed warunkami atmosferycznymi. Skrzynia nawojowa, pancerz i prowadnice bramy rolowanej wykonane są z aluminium, co czyni je całkowicie odporną na korozję.

 

Masz pytania? Zadzwoń!+48 81 88 33 945

 

Firma Aluplasti oferuje m.in.

 

Zapoznaj się z naszymi realizacjami

 

 

 Powered by: www.cdx.pl