SZYBKI KONTAKT:  +48 690 374 732 , +48 81 88 33 944

e-mal: aluplasti-sc1@aluplasti.pl

MENU
Strona głowna-DLA FIRM

Aluplasti – Twój wiarygodny Partner w Biznesie.

 

Nasza firma zlokalizowana jest na pograniczu województwa Lubelskiego i Mazowieckiego, w miejscowości Stężyca.

Aluplasti ma swoje tradycje już od 1996 roku. W styczniu 2016 roku firma została zakupiona przez Nowego Inwestora.

Rok 2016 było rokiem dynamicznych zmian w naszej Firmie – poświęciliśmy ten czas na dopracowanie produktów, poszerzenie oferty, dostrojenie cen, poprawę zasad współpracy adekwatną do poziomu oczekiwań i wymagań naszych Klientów.

 

Jako Aluplasti

 

Oferujemy: kompleksowe produkty w zakresie osłon okiennych wewnętrznych i zewnętrznych, elastyczne warunki finansowe, dostawę w jak najkrótszym czasie poprzez wysyłkę Kurierem lub naszym transportem.

Dysponujemy: wykwalifikowanym i doświadczonym personelem będącym do Państwa dyspozycji.

Zapewniamy: wsparcie, ze strony Personelu w Biurze oraz konsultację i szkolenia poprzez Naszych Handlowców działających w Państwa regionie.

 

Dlaczego mając do wyboru wiele innych firm w branży winni Państwo spróbować współpracy z nami. Odpowiedź jest jedna na to pytanie – JAKOŚĆ

 

Podjeliśmy wiele świadomych starań i działań celem wykluczenia błędów produktu i procesu produkcyjnego do minimum. Wiem że nie raz byli Państwo rozgoryczeni gdy w dostawie do Państwa od innych Producentów pojawił się błąd, lub gdy na montażu pojawiły się błędy, lub gdy w użytkowaniu u Klienta Ostatecznego pojawiła się reklamacja.

 

Powyższe zdarzenia branża określa jako „strzał”, błąd, reklamacja – one „zabijają” Nasz Wspólny ZYSK NETTO. My z pełną determinacją obecnie i w kolejnych latach dążymy i będziemy dążyć do tego by w naszych produktach było jak najmniej „strzałów”, a jeśli się one trafią dokładamy wszelkich starań by załatwienie reklamacji odbyło się jak najsprawniej i by generowało dla Nas Wspólnie jak najmniej strat.

 

Jakość to też jakość:

- pracy naszych Pracowników Biura

- naszych Handlowców

- obsługi posprzedażowej i serwisu

 

Dziękujemy za poświęcony czas i gorąco zachęcamy do kontaktu i rozpoczęcia współpracy. Wierzymy że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i pozytywną oceną. Głęboko wierzymy, że nasza oferta będzie w pełni „skrojona na miarę” Państwa potrzeb.  

 

 Z wyrazami szacunku licząc na owocną współpracę

Zespół Aluplasti

 

 

Masz pytania? Zadzwoń! +48 690 374 732

 

 

 Powered by: www.cdx.pl