SZYBKI KONTAKT:  +48 690 374 732 , +48 81 88 33 944

e-mal: aluplasti-sc1@aluplasti.pl

MENU
Strona głowna-DLA PROJEKTANTA

W związku z patrzeniem naszej firmy na kształtowanie przestrzeni domu jako sztukę, gorąco zapraszamy do współpracy Projektantów dla których piękno i estetyka oraz harmonia aranżacji wnętrz nie jest obojętna. Jesteśmy przygotowani i posiadamy możliwości oraz materiały by otoczyć Państwa profesjonalną obsługą naszego biura, funkcją doradczą i konsultacyjną w osobach naszych Handlowców, którzy mogą się spotkać na miejscu u Państwa w biurze lub na inwestycji. Nasza oferta jest aktualna tkaninowo, systemowo oraz cały czas wprowadzamy nowości które są odpowiedzią na potrzeby wymagającego rynku stylizacji i aranżacji wnętrz.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i modelem współpracy który pozwoli Państwu stabilnie wzmocnić Państwa pozycje biznesową.

 

Zapytania prosimy kierować na e-mail: aluplasti-sc1@aluplasti.pl , oraz zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr. telefonu 81 883-39-44.

 

Zadzwoń!+48 690 374 732

 

Poradnik dla Projektanta.

 

Chcąc dokładniej poszerzyć wiedzę w tematyce wykorzystania naszych produktów zapraszamy do skorzystania z dodatkowych informacji pod linkami:

- rolety zewnętrzne : http://architekci.aluprof.eu/

- tkaniny roletowe gładkie oraz dzień-noc: http://www.albedum.com.pl/portfolio/

 

 

 

 

 Powered by: www.cdx.pl