MENU
Strona głowna-O NAS

Nasza firma ma swoje tradycje już od 1996 roku. Świadczymy usługi dla naszych Klientów związane z produkcją, dystrybucją oraz fachowym montażem produktów takich jak: rolety materiałowe, plisy, moskitiery, żaluzje, vertikale, rolety zewnętrzne.

 

W 2015 FIRMA ZOSTAŁA ZAKUPIONA PRZEZ NOWEGO Inwestora. Od tego momentu nastąpił dynamiczny rozwój i czas zmian. Obecnie Firmę Aluplasti Tworzy nowy młody Zespół wykwalifikowanych specjalistów. Firma nastawiona jest na rozwój w sektorze hurtowym, sprzedaży detalicznej w regionie wraz z obsługą instytucji oraz rozwojem e-commerce.

 

Produktowo rozwijamy ofertę rolet, plis, vertikali, rolet zewnętrznych o nowe rozwiązania które odpowiadają bieżącym potrzebom naszych Klientów oraz wprowadziliśmy do oferty nowe produkty w postaci markiz, rolet rzymskich, okiennic zewnętrznych i wewnętrznych, żaluzji fasadowych, bram garażowych, drzwi.

 

Jako główne motto i cel naszej firmy stawiamy sobie w kolejności :

- jakość produktów i ich dopracowanie,

- profesjonalną obsługę sprzedażową i posprzedażową,

- skrócenie terminu oczekiwania na produkty

- transparentność komunikacji produktowej w sferze montażu

- atrakcyjną rynkowo cenę

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlowo-usługową, a także do odwiedzenia naszego biura handlowego w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat naszej oferty. Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji.

Skontaktuj się z nami+48 81 88 33 944

BIURO I ZAKŁAD FIRMY- Stężyca

          SALON FIRMOWY - Kozienice

 

 

 

O NAS

Nasza firma powstała w 1996 roku, od wielu lat świadczymy usługi dla naszych Klientów związane z produkcją, dystrybucją oraz fachowym montażem produktów takich jak: rolety materiałowe wewnętrzne, rolety zewnętrzne, plisy, moskitiery, żaluzje.

 Powered by: www.cdx.pl