SZYBKI KONTAKT:  +48 690 374 732 , +48 81 88 33 944

e-mal: aluplasti-sc1@aluplasti.pl

MENU
Strona głowna-ROLETY MATERIAŁOWE

Rolety materiałowe

Rolety wewnętrzne materiałowe to obecnie jeden z najbardziej popularnych systemów przesłon okiennych. Proste i wygodne w montażu, osłaniają pomieszczenia i niezwykle podnoszą estetykę każdego wnętrza.

Tego typu rolety idealnie pasują do okien PCV, aluminiowych i drewnianych, a po zamontowaniu stają się integralną częścią okna.

Rolety wolnowiszące

Rolety wewnętrzne wolnowiszące na wymiar, o różnej kolorystyce idealne do zwykłych, ale i nietypowych wymiarów okien czy ram. Można je montować do ściany, ramy okiennej lub do sufitu. Montaż rolet jest prosty, nie powinien sprawić większych trudności. Dostępne w wielu kolorach.

Rolety materiałowe wolnowiszące bezinwazyjne

Rolety wolnowiszące bezinwazyjne to standardowe rolety zaciemniające, najpopularniejszy system osłon okiennych, montowany bezpośrednio na ramie, przez co nie wymaga wiercenia w niej otworów.

Rolety materiałowe wolnowiszące FI-28 z osłoną

Rolety FI-28 z osłoną szczególnie polecane są do zasłaniania dużych powierzchni okiennych. Montuje się je do ściany lub do sufitu, pasują niemal do wszystkich wnętrz i stylu. Dzięki temu przy pomocy jednej osłony zasłonimy całe okno (jedno-, dwu- lub wieloskrzydłowe).

Rolety materiałowe „MINI” z prowadzeniem żyłkowym

Rolety „MINI” to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, są standardowo wyposażone są w system prowadzeń żyłkowych, który utrzymuje materiał przy szybie nawet przy uchylonych oknach zapobiegając swobodnemu "powiewaniu" tkaniny.

Rolety w kasecie

Rolety w kasecie charakteryzują się prostym i bezinwazyjnym montażem oraz łatwością w utrzymaniu czystości. Kasety wykonane są z aluminium lub PCV. Każda roleta wyposażona jest w mechanizm samohamujący. Występują w wielu kolorach i rodzajach materiału.

Roleta materiałowa w kasecie z prowadzeniem żyłkowym

Roleta materiałowa w kasecie z prowadzeniem żyłkowym zamontowana na oknie prezentuje się bardzo elegancko. Kaseta znakomicie chroni materiał przed kurzem co zapewnia długą trwałość produktu. System prowadzeń żyłkowych utrzymuje materiał przy szybie ograniczając swobodne "powiewanie" tkaniny.

Rolety montuje się bezpośrednio na ramie okiennej, co nie wymaga wiercenia w niej otworów.

Roleta materiałowa w kasecie z prowadnicą płaską

Roleta materiałowa w kasecie z prowadnicą płaską na oknie wygląda bardzo estetycznie, a umieszczenie jej w kasecie chroni materiał przed kurzem przedłużając trwałość produktu. System prowadnic utrzymuje uniemożliwia swobodne "powiewanie" tkaniny.

Kaseta rolety w tym systemie jest przykręcana do listwy przyszybowej co pozwala na utrzymanie gwarancji okna, natomiast prowadnice są do niej przyklejane.

Roleta materiałowa w kasecie z prowadnicą przestrzenną

Rolety materiałowe bezinwazyjne umieszczone są w kasecie z prowadnicą przestrzenną. Kaseta zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i kurzem, a system prowadnic utrzymuje materiał przy szybie zapewniając gwarancję dopasowania.

Kaseta rolety w tym systemie jest przyklejana do ramy okiennej, nie wymaga wiercenia w niej otworów, co pozwala na utrzymanie gwarancji okna. Prowadnice przykleja się do listwy przyszybowej.

Jak dobrać rolety materiałowe?

Rolety produkujemy na indywidualne zamówienie klienta, z wysokiej jakości materiału oraz tkanin w różnych wzorach i kolorach. Najważniejszą kwestią jest dokładny pomiar szerokości i długości, który należy dobrać w zależności od wybranego modelu rolet.

Zapraszamy do współpracy!+48 81 88 33 945

 

Firma Aluplasti oferuje m.in.

 

Zapoznaj się z naszymi realizacjami

 

 

 

 Powered by: www.cdx.pl