SZYBKI KONTAKT:  +48 690 374 732 , +48 81 88 33 944

e-mal: aluplasti-sc1@aluplasti.pl

MENU
Strona głowna-ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to jedne z najnowocześniejszych typów osłon okiennych. W roletach rzymskich nowoczesność jest synonimem absolutnej funkcjonalności. Roleta rzymska dobrze wygląda w pomieszczeniach klasycznych, jak i w nowoczesnych apartamentach, gdzie stanowi eleganckie dopełnienie dekoracji. Są idealną alternatywą dla rolet zwijanych, a nawet dla firan lub tradycyjnych zasłon.

Doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu: sypialni, salonie, kuchni czy w łazience. Duży wybór materiałów i kolorów sprawia, że z łatwością można dopasować je do stylu pomieszczenia.

Rolety rzymskie na wymiar

Wybór rolet rzymskich jest bardzo duży, można je wykonać na dowolny rozmiar. Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniej rolety rzymskiej należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Warto zastanowić się nad rodzajem i grubością tkaniny, mechanizmem sterowania, sposobem montażu czy też jej wykończeniem.

Rolety wewnętrzne montuje się na karnisz, do sufitu lub bezpośrednio do okna.

Rolety rzymskie na karnisz

Rolety rzymskie na karnisz to doskonały element wystroju każdego wnętrza. Wykonane z pomysłem zachwycą niejedną osobę. Są jednocześnie elementem przesłony, a w zależności od rodzaju materiału mogą występować samodzielnie lub z zasłoną.

Ich montaż jest bardzo prosty, na karnisz zakłada się wszyte w nie szelki lub rękawy. Ich największym atutem jest łatwa możliwość zmiany, w sytuacji gdy odświeżamy swoje pomieszczenie.

Zapraszamy do współpracy!+48 81 88 33 945

 

Firma Aluplasti oferuje m.in.

 

Zapoznaj się z naszymi realizacjami

 

 

 Powered by: www.cdx.pl