SZYBKI KONTAKT:  +48 690 374 732 , +48 81 88 33 944

e-mal: aluplasti-sc1@aluplasti.pl

MENU
Strona głowna-ŻALUZJE

Żaluzje okienne

 

Żaluzje okienne to nie tylko ochrona przed słońcem czy podglądaniem przez sąsiadów, ale także ważny aspekt dekoracyjny pomieszczenia. Żaluzje są łatwe w utrzymaniu czystości, można je dopasować do każdego wnętrza, to obecnie bardzo modny system wystroju okna.

Ich wyjątkowa konstrukcja umożliwia sterowanie natężeniem oraz kierunkiem światła. Żaluzje zbudowane są z lameli obracalnych o 180 stopni, w zależności od rodzaju materiału z jakiego są zrobione wielkość poszczególnych lameli może być różna.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe są jednym z najstarszych, ale nadal popularnych form osłon przeciwsłonecznych. Różnorodność rozwiązań daje szerokie możliwości aranżacji wnętrz, a ich największym atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Przechodzą one reaktywację, największą popularnością cieszyły się w latach 90-tych. Są wytrzymałe i odporne na wygięcia.

 

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane to niezwykle eleganckie, nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Znakomicie zgrają się ze stylistyką wnętrz, w których dominuje drewno, aluminium i szkło. Niepowtarzalny wygląd i walory estetyczne, a przy tym bogata gama kolorystyczna żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz różnych elementów wystroju wnętrza. Powstają z najwyższej jakości mieszanki drewna naturalnego, a każda z lameli zabezpieczona jest dodatkową warstwą lakieru.

Żaluzje na wymiar

Wymiary żaluzji podaje się w zależności od sposobu i miejsca montażu. Należy wskazać, z której strony powinien być umieszczony mechanizm sterowania.

Montaż żaluzji

Żaluzje można zamontować za pomocą kołków, wkrętów lub specjalnych mocowań. Stopień trudności montażu żaluzji zależy od jej wielkości i rodzaju.

Warto pamiętać, aby żaluzji drewnianych nie montować w wilgotnych pomieszczeniach jak np. kuchnia czy łazienka, ponieważ drewno może ulegać zniekształceniom pod wpływem wody.

Zapraszamy do współpracy!+48 81 88 33 945

 

Firma Aluplasti oferuje m.in.

 

Zapoznaj się z naszymi realizacjami

 

 

 Powered by: www.cdx.pl